Маєте пільги із земельного податку? – Ознайомтесь з новаціями

2018-03-22 21:28 76 Нравится

Як повідомили в Лівобережній ОДПІ м. Дніпра, в 2018 році відбулися зміни в оподаткуванні пільгових категорій фізичних осіб - платників земельного податку.

Зокрема, до пункту 281.2 статті 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) було внесено зміни, згідно яких скасовані обмеження щодо застосування пільги до однієї ділянки із сплати земельного податку фізичним особам.

Відтепер звільнення від сплати податку за земельні ділянки для пільгових категорій фізичних осіб, визначених в пункті 281.1 статті 281 ПКУ, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Серед пільговиків - інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Якщо фізична особа (із перелічених вище) має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання і загальна площа таких земельних ділянок перевищує граничні норми відведення, то така особа до 1 травня поточного року має подати письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги. Пільга буде застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового періоду, у якому подано таку заяву.

Якщо до 1 травня поточного року така фізична особа не подасть до контролюючого органу заяву про самостійне обрання/заміну земельних ділянок для застосування пільги, то у поточному році будуть оподатковуватись всі земельні ділянки, які є у її власності (крім земельної ділянки, на яку подана вказана заява у 2017 році).

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

За какую партию вы планируете голосовать на досрочных выборах в ВРУ?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама