СТЕПАН БАНДЕРА - СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОЇ БОРОТЬБИ ЗА НАЦІОНАЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

2017-11-30 02:16 7101 Нравится 1

Хто він:

Герой чи зрадник?

Патриот чи колабораціоніст?

Ідеолог української свободи чи убивця?

Як так сталось, що Степан Бандера - одна з найсуперечливіших постатей в українській історії?

Чому для одних він герой, а для інших він ворог?

Хтось його звинувачує в авторитаризмі, хтось у спробах узурпувати владу.

Моє ставлення до діяльності Степана Бандери - він живе в мені та в кожному, хто розуміє, що він є символом української боротьби за національну незалежність!

Я взагалі вважаю, що, якщо б в кожному українському місті жив свій Степан Бандера, ми не знали б горя і що таке "російський сопог."

Тому і хочу побажати всім вам - БУДЬТЕ, ЯК ВІН і вас будуть боятися вороги !!!

Хто він:

Все своє життя Степан Бандера боровся за Україну - за незалежність, національну самоідентифікацію, за покоління вільних українців. Він так само боровся за землі, за народ, істороію, віру, і найголовніше - за наше з тобою майбутнє.

Так чому я після цього повинен його називати Ворогом?

Чому я після цього повинен його вважати одіозною особистістю в історії України?

Яким треба бути сліпим, щоб не помітити людину того часу, яка жила заради свого народу?

Ви, (невігласи) або настільки тупі, що не зрозуміли роль Степана Бандери, або настільки зомбовані радянською пропогандой в особі Кремля, (хай йому грець).

Тому що, як ще назвати людину, яка хоче перекрутити / спотворити історію Степана Бандери і України?

Я перепрошую за грубе порівняння, не стримався, але мені не подобається, коли, хтось йде проти моєї історії, і саме він є невід'ємною історії України.

А хто не шанує мою історію, мого народу - йдіть ви всі на уклін Москві, а хто поважає, нехай вас Б-г і Україна благословляє.

Що сталося в 1943-1944 роках на Волині?

Хто винен? Хто крайній? Які мотиви? Хтось поніс покарання?

Як багато питань, і тільки одна відповідь на всі ці питання, до речі, цей той випадок, коли хочеться сказати "Нічого особистого."

У цій трагедії винні дві сторони: польські та українські націоналісти, а саме ОУН-УПА і АК.

Я прошу вас звернути увагу на те, що, це протистояння польських та українських націоналістів.

У підсумку: польське і українське цивільне населення Волині стало жертвою протистояння ОУН-УПА і АК.

Я не хочу нікого ображати, але винні в цьому, як члени ОУН-УПА, так і представники польської армії. І на превеликий жаль ці звірства були обопільними.

Хіба тоді не Степан Бандера був лідером ОУН?

Все вірно, він був лідером ОУН.

Значить він усім цим займався?

Ні, і ще раз ні: в ті роки Бандера на три роки загримів в нацистський концтабір.

І я думаю, що він зміг би вирішити конфлікт між українськими і польськими націоналістами.

Я ось, що хочу сказати: справа в тому, що конфлікти між польською та українською арміями був спровоковано СРСР, що знайшло своє відображення у Волинській трагедії.

І не дарма 30 липня 1941 року, між СРСР і польським урядом був підписаний договір про співпрацю, в результаті чого сили Армії Крайової об'єдналися з радянськими партизанами і нерідко вели масштабні бойові дії, в тому числі і проти УПА.

Знаєте, а імперіалістична бажання Москви погубити нас живе і донині, не люблять вони незалежних, люблять вони тільки тих, хто прогинається під них.

А ми не можемо вже 1500 років !!! Ну не можемо.

Нічого у них не виходить, ось і скаженіють у своїй клітці.

Степан Бандера вбивця, або чому поляки ображені на українців?

Тому що вбили міністра внутрішніх справ Польщі Броніслава Пєрацького, який ніс особисту відповідальність за масові репресії проти українців в рамках так званих пацифікацій.

І я так розумію, що це неправильно, це нелюдяність з їх боку, коли ми вбиваємо.

Поляки, коли приймали такі заходи по відношенню до українців забули, що пацифікація засуджується міжнародними конвенціями і це є злочином проти людства, але вони про це мовчать, напевно все таки соромно.

Я вважаю, що, якби Польща на той час була з нами в союзі, то не було б ніякої різанини, жили б, як брат і сестра, але ні: 1941 року, між СРСР і польським урядом був підписаний договір про співпрацю...

Скільки таких подібних договорів було, які були спрямовані в першу чергу проти України, проти української незалежності?

Польща не має право звинувачувати Україну у всіх своїх бідах: це їх Армія Крайова йшла проти нашої УПА, і нашу землю вони ділили з усіма, з ким були в союзі.

Наша УПА - НІКОЛИ не бажала чужих земель. УПА захищала свій край від Вермахту, радянської Червоної армії, АК і радянських і українських партизан - вони і є колабораціоністи, так би мовити в сім'ї не без виродка. Всі вони перетворили територію Західної України в справжню криваву м'ясорубку, в якій постраждало і мирне населення.

Я це кажу до того, що, ні росіяни, ні поляки, не мають право в чомусь нас звинувачувати - це ВИ ПРИЙШЛИ НА НАШІ ЗЕМЛІ, ВИ !!! НЕ МИ ДО ВАС З МЕЧЕМ, А ВИ ДО НАС!!!

І це ви Західноукраїнські землі окупували, і це ви хотіли зробити з Західної України автономію, і це ви хотіли назвати Західну Україну «Малопольща». Але завдяки нашій стотисячної УПА, яка і без того на протязі всієї війни відчайдушно боролася на три фронти, ми повернули свої землі.

Якщо б ти, дорога Польща не йшла на уклін Кремлю, все було б інакше, але ти продалася, а МИ залишилися вірними своєму народові, своїй землі до кінця. І колабораціонізму з боку УПА і Бандери не було, і не могло бути в апріорі.

І на останок:

Не забувайте про нього, він все своє життя мріяв, що колись прийде нове покоління вільних українців!

Воно прийшло - ЦЕ МИ!!!

«Слава Україні! Героям слава!»

© http://www.broslovskiiy.com/2017/11/Stepan-Bandera.html

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Fahren Heit2017-11-30 09:49

  Каким боком Бандера к всей Украине? К Одессе? Почему он должен стать героем для большинства украинцев которые в то время выбрали путь объединения с СССР?

  Создать блог

  Опрос

  Какие из выборов более нужны сейчас для Украины:

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама
  Реклама