Мигдаль проти «поганого» холестерину

2017-10-25 09:59 177 Нравится

За результатами досліджень американських вчених, регулярне вживання мигдалю допомагає збільшити рівень «хорошого» холестерину і знизити вміст у крові «поганого».

«Поганим» холестерином називають холестерин ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ). Саме він є джерелом утворення бляшок, відкладаючись на стінках судин. ЛПНЩ сприяє розвитку атеросклерозу та ішемічної хвороби серця. Мигдальний горіх вважається одним з найбільш корисних серед горіхів. У ньому міститься багато клітковини, білка, магнію, калію, вуглеводів, вітамінів, особливо вітаміну Е, каротиноїдів, лікопіну, жирної олії. Він не тільки здатний регулювати рівень холестерину в організмі, а й знижує ризик розвитку інфаркту, старечого слабоумства, покращує зір. А мигдальну олію використовують не тільки в традиційній терапії, але і в косметології, арома— та мануальній терапії.

Протипоказання до вживання мигдалю: алергічна реакція, підвищена частота серцевих скорочень, ожиріння, нервова перезбудженість. Мигдаль не варто також давати маленьким дітям.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

После получения Томоса какую церковь вы будете посещать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама