Осіння кольоротерапія

2017-10-06 15:16 187 Нравится

Як зазначають фахівці, від осінньої депресії страждає кожен п'ятий на Землі. Жінки удвічі частіше за чоловіків. А допомогти її зменшити може кольоротерапія.

Червоний колір підвищує кров`яний тиск, прискорює дихання, додає упевненості, спонукає до творчості. Він є найемоційніше насиченим. Його насамперед фіксує сітківка ока. Але цей колір також провокує агресію, тому в одязі його краще використовувати в деталях.

Жовтий активізує діяльність ендокринної й травної систем. Він бадьорить, налаштовує на розмову, зосереджує увагу. Якщо жовтого дуже багато, людина відчуває стурбованість, страх, невпевненість. Не варто поєднувати жовтий з чорним. Це сприймається як попередження про небезпеку.

Якщо запланували щось неймовірне, надягайте оранжеве. Це колір віри в себе і готовності до будь-яких поворотів у житті.

Зелений — заспокоює, дає надію. Знижує очний і кров`яний тиск, покращує слух. Недаремно хірурги носять зеленкуваті халати. Кажуть, цей колір здатний зменшувати біль.

В одязі синіх відтінків добре спати і ходити на роботу. Але не займатися спортом. Такий колір покращує розумову діяльність, проте не фізичну. Тим, хто планує схуднути, варто їсти із синього або блакитного посуду. Апетит буде менший, зазначають психологи.

А найголовніше восени — не захоплюватися темними фарбами.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Вы поддерживаете автокефалию Украинской церкви?

Реклама
Реклама