Вирощування курильського чаю

2017-07-08 20:15 573 Нравится 1

Найбільшу поширеність серед дачників та городників середньої смуги Росії з усіх видів чагарникового лапчатника завоював курильський чай або, як його ще називають, п’ятилисник.

Висота цієї рослини може становити від 20 до 150 см, а ширина від 1 до 1,5 м. Свіжі пагони курильського чаю опушені і шовковисті, через деякий час вони забарвлюються в коричневі кольори. Листочки насичено зеленого кольору покриває густий м’який ворс. Квітки великі, в більшості випадків одиночні, іноді можуть бути зібрані в невеликі кисті. Яскраво жовті пелюстки роблять їх добре помітними і виділяють квітучий кущ із загального фону. Забарвлення квіток у деяких сортів курильського чаю може бути білим і рожевим.

Яскравість цвітіння доповнює її тривалість. Починається воно на початку літа і продовжується безперервно аж до другої декади осені. Плоди цього чагарника утворюються в кінці серпня – початку вересня і представляють собою збірні опушені сім’янки. Плодоношення настає вже на другий рік після посадки і продовжується щорічно.

Природні місця зростання курильського чаю – чагарникові зарості, негусто хвойні ліси, береги річок, кам’янисті схили. Рослина надзвичайно витривала – витримує морози аж до -40 C, при цьому спокійно переносить перепад температур під час тривалих відлиг, з чергуються заморозками. Кущ курильського чаю при сприятливих умовах може рости на одному місці до 30 років.

Висаджувати Курильський чай краще на відкритому сонячному місці. Саме в цьому випадку Ви досягнете появи максимальної кількості квіток. У затінених місцях рослина буде робити акцент на витягуванні пагонів, цвітіння коротшатиме і буде невиразним. Бажано, щоб місце посадки було надійно захищене від вітрів.

Підвищеної светолюбивостью, посухостійкістю і невибагливістю володіють сорти курильського чаю з білими і жовтими квітками. Останні, до того ж, самі морозостійкі.

Розовоцветковые сорти бажано вкривати на зиму, берегти від вимокання і більш рясно підгодовувати. Їх цвітіння настає дещо пізніше, ніж у желтоцветного курильського чаю. У посушливу погоду червоний колір може і зовсім не проявитися в забарвленні квіток.

Коренева система пятилистника знаходиться недалеко від поверхні, при цьому вона вкрай чутлива до переуплотнению грунту. Тому не забувайте час від часу акуратно рихлити землю (на 5-10 см в глибину), намагаючись не пошкодити коріння рослини.

Курильський чай краще всього вирощувати на легких суглинках. На глинистих грунтах слід передбачити дренаж, на піщаних грунтах декоративні властивості рослини істотно знижуються.

В умовах середньої смуги Росії висаджувати курильський чай бажано в кінці квітня або восени. Глибина посадкової ями повинна становити від 50 до 60 см з півметровим діаметром. У ролі дренажу краще всього використовувати вапняний гравій (курильський чай любить підвищений вміст кальцію в ґрунті). Закопують яму з посадженим в неї рослиною сумішшю перегною, дернової грунту і піску в співвідношенні 2:2:1. Обов’язково вноситься мінеральне добриво, бажано додати 1 столову ложку деревної золи і 150 г вапна. Заглиблювати кореневу шийку не потрібно, краще всього її залишити на рівні грунту. Між сусідніми кущами необхідно витримувати відстань не менше 60 див.

Якщо стоїть погода без дощів, протягом наступних 2-3 тижнів після посадки курильський чай необхідно регулярно поливати. На початку літа, перед цвітінням, кущі потрібно підгодувати калійно-фосфорних розчином (на відро води: 10 г сірчистого калію і 30 г суперфосфату). Поливати добриво слід прямо під корінь.

Якщо на вулиці стоїть спекотна суха погода, у вечірній час обприскуйте пагони курильського чаю з пульвизатора, тим самим заповнюючи низьку вологість. Через кілька тижнів після посадки (де полив може бути регулярним), від постійних поливів відмовляються на користь разових рясних поливів (12 л води під кущ) з подальшим мульчуванням ґрунту торфом або перегноєм.

Важливу роль у розвитку пятилистника відіграє своєчасна обрізка. Щоб цвітіння було максимально рясним, а крона була компактною і густий, ранньої навесні кожного року рослина обрізають, видаляючи пошкоджені пагони. Раз у 5 років проводять омолоджуючу підрізування: ранньою весною всі гілки перстачу обрізають до 15 см після чого рослина підгодовують курячим послідом (1 частина посліду на 20 частин води) і мінеральними добривами з великим вмістом азоту.

Читайте також:

Оригінальні бізнес ідеї

Зростання малого бізнесу – як впоратися

Цілі і завдання бізнесу

Як розвивати бізнес

Що таке інтернет маркетинг

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Как думаете, кто выйдет во второй тур на выборах Президента Украины?

Выберите 2 из предложенных вариантов

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама