Стивідори підтримують Ігоря Ткачука і вимагають постійного керівника Одеського порту

2017-02-13 14:00 368 Нравится 2

«Асоціація стивідорних компаній Одеського морського порту» вимагає найскорішого проведення конкурсу на заміщення посади директора ДП «ОДЕСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» і підтримує на цю посаду кандидатуру виконуючого обов’язки директора порту Ігоря Ткачука.

Про це стало відомо за підсумками проведення позачергового засідання Ради Одеського порту що відбулось 10 лютого 2017 року. Як повідомляє джерело, ініціатива асоціації була підтримана членами ради одноголосно.

Причиною зазначеної вимоги є бажання бізнесу інвестувати в розвиток порту значні кошти, але в умовах відсутності постійного керівника це є дуже ризикованим бо мова йде про більш ніж 100 млн доларів приватних інвестицій. «Предприятие года». ГП «Одесский морской торговый порт». Игорь Ткачук, директор государственного предприятия «Одесский морской торговый порт».​

«Предприятие года». ГП «Одесский морской торговый порт». Игорь Ткачук, директор государственного предприятия «Одесский морской торговый порт».

Нагадуємо, у вересні 2016 року тимчасово виконуючим обов’язки директора порту було призначено екс-керівника «Укрпошти» Ігоря Ткачука. За цей час він зарекомендував себе на цій посаді як вправний антикризовий менеджер, тому стивідори підтримують його кандидатуру на посаду директора ДП “Одеський морський торговий порт”.

АСОЦІАЦІЯ “СТИВІДОРНИХ КОМПАНІЙ ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ» створена у квітні 2016 року. Засновниками асоціації є приватні стивідорні компанії що працюють в Одеському порту. Почесним президентом асоціації є керівник найбільшої стивідорної компанії порту «Бруклин Киев» Губанков Ю.П., а директором-адвокат відомої юридичної компанії «АНК» Карпенко М.І.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если во второй тур выборов Президента Украины выйдут Петр Порошенко и Владимир Зеленский, за кого будете голосовать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама