Телеканал «UA:Перший» попався на просуванні інтересів «Укрпошти»

2016-12-24 20:38 485 Нравится

Під час моніторингу порушень стандартів інформаційної журналістики в новинах «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», «112» та 5-го каналу впродовж 12–17 грудня 2016 р. командою «Детектор медіа» було виявлено, що «UA:Перший» просуває інтереси «Укрпошти».

«Детектор медіа» відзначає:

"А от «UA:Перший» попався на просуванні інтересів «Укрпошти». Мало того, що досить посередня як для сюжету на центральному каналі, подія опиняється в центрі уваги: «Святий Миколай відкрив свою поштову резиденцію у столиці». Як виявляється — у будинку зв’язку «Укрпошти»."

Під таким приводом адміністрація компанії не втрачає нагоди похвалитися своєю працьовитістю та турботою про клієнтів:

«Кор.: Щоб вчасно доставити всі привітання, команда Святого Миколая працюватиме в посиленому режимі.

Олександр Перцовський, перший заступник генерального директора "Укрпошти": 76 тисяч людей, які в ці свята, для них це робочі свята, вони працюють, і листоноши, і сортувальники, і водії. Вони в дорозі для того, щоб ваші подарунки доставити вчасно. Їм всім велика шана, ці свята для них — це такий інтенсивний період».

Також явно замовний сюжет тривалістю 3 хв 30 сек про цю подію був показаний на каналі UBR. Половину часу у ньому було відведено інтерв'ю з гендиректором Укрпошти Ігорем Смілянським, який розповідав не про різдвяні свята, а про виробничі питання Укрпошти.

В цьому сюжеті UBR нічого не було сказано про тих, заради кого було організовано цей захід - про дітей. Вони навіть не потрапили в кадр.

Моніторинг щоденних праймових новин та підсумкових тижневиків здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Если во второй тур выборов Президента Украины выйдут Петр Порошенко и Юлия Тимошенко, за кого будете голосовать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама