У передмісті Парижа побудували зразковий модульний будинок на сонячній енергії

2016-02-09 10:33 323 Нравится

У передмісті Парижа звели зразковий модульний котедж на сонячних батареях та колекторах.

Проект був розроблений у рамках програми «Зразковий будинок-2020», яка покликана засвідчити реальність планів ЄС щодо енергозбереження, передаєSuperdom.

Демонстраційний будинок складається з трьох модулів, підібраних таким чином, щоб забезпечити площу у 130 м2 і правильне розташування по відношенню до сторін світу на досить невеликій ділянці.

На даху, який має нахил на південь, встановлені сонячні колектори і батареї.

Колектори забезпечують гаряче водопостачання та ефективне опалення за допомогою системи «тепла підлога». В той же час сонячні батареї загальною площею 35 м2 повністю покривають потреби будинку в електриці. Такий результат досягається за рахунок енергозберігаючого освітлення, а також побутових приладів та мультимедійної техніки з низьким рівнем споживання електроенергії.

Котедж звели на бетонній плиті, дерев’яний каркас стін дозволив облаштувати вікна великої площі.

Зразковий модульний будинок має оптимальне природне освітлення і хорошу вентиляцію. Продумане розташування вікон - на даху і фасадах - не тільки забезпечує будівлю природним світлом протягом дня, а й дозволяє, незважаючи на досить спекотне літо, обходитися без кондиціонера. До слова, модель освітленості котеджу у різний час доби і в залежності від пори року була розроблена за допомогою спеціальної програми ще на етапі проектування.

Комфортну температуру всередині котеджу підтримує підключена до сонячних батарей система, яка автоматично відкриває і закриває вікна, а при необхідності вмикає затінення. Примусова система вентиляції з рекуперацією тепла використовується тільки взимку.

Всього в рамках проекту було розроблено дев'ять різних за висотою і нахилом даху базових модулів, з яких можна «зібрати» будинок в залежності від побажань господарів, місцерозташування, ландшафту і кліматичних умов території.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

После получения Томоса какую церковь вы будете посещать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама