Допоки Сонце сяє, поки вода тече-надія Є!

2015-10-03 09:06 445 Нравится

Панове члени секти "Свідки Зради", вам слід зрозуміти та запам'ятати надовго, що у нас немає нічого "хорошого" - ми постійно обираємо між поганим та дуже поганим. Ми йдемо по болоту, намагаючись оминути прірви "зради" та колабораціонізму. Всі хороші варіанти закінчилися у 2004, коли ми просрали можливість стати нормальною країною, поки хуйло не оговтався - просрали європейський вибір, армію тощо. Просрали через те, що 90% населення - тупе жадібне бидло.

До "хорошого" нам ще довго доведеться йти, і для нас жодних 100% хороших варіантів просто не існує у природі, щоб там не казали Свідки Зради та напівпровідники. Доведеться чимось жертвувати. У кожній нашій маленькій перемозі ще довго буде краплина зради, і ще довго буде привід звинувачувати у зраді тих, хто приймає рішення - мовляв, "а чого ти обрав поганий варіант?" Так, ніби у нас є інші варіанти...

Наочний приклад:

уявіть, що вашу доньку схопив маньяк, приставив їй до скроні пістолет і пропонує вам поцілувати його у дупу. Навколо нікого немає, ви не маєте зброї та не знаєте кунг-фу (бо вам було ліньки вчитися). Знайдіть тут "хороший" вихід, будь ласка.

... при цьому поцілуй у дупу не дає вам жодних гарантій, що дочку відпустять...

Жодних гарантій, лише надія. Лишається не робити різких рухів і намагатися якось обдурити його - бо свій пістолет ви віддали ще у 1994 (в обмін на гарантії безпеки та кругленьку суму грошей від того самого маньяка ).

Андрій Андрійченко, спеціально для зрадоботів.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Создать блог

Опрос

Возможно ли примирение Саакашвили и Порошенко и совместная работа на благо страны?

Реклама