«Креді Агріколь Банк» і подвійне дно одного з найбільших прибутків серед ТОП-банків

2014-11-25 14:54 7861 Нравится

Серед банків з І та ІІ групи класифікації НБУ (найбільші та великі), які входять до великих європейських банківських груп, «Креді Агріколь Банк» - єдиний, який зафіксував прибуток за підсумками 9 місяців поточного року. Причому значний: його 383 млн грн – 6-ий показник на ринку. Нагадаємо, що решта ТОП-банків з європейським «корінням» - серед лідерів по збиткам в Україні («мінус» в UniCredit Bank становив 1,55 млрд грн., в «Райффайзен банку Аваль» - 1,37 млрд грн., в ОТП Банку – 1,3 млрд грн., в Укрсиббанку – 732 млн грн. і т.д.).

Такий фінрезультат «Креді Агріколь Банку» не в останню чергу зумовлений, скажімо так, досить помірними відрахуваннями в резерв під знецінення кредитів та коштів в інших банках (якщо порівнювати з показниками інших фінустанов). За три квартали вони склали 625,5 млн грн...

Продовження читайте тут.

Джерело: finbalance.com.ua

Комментарии (1)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
 • Денис Есенин2018-06-20 10:39

  Никак не могу понять, кто сегодня вообще оформляет кредиты в банках? Как по мне, то лучше выбрать нормальную МФО из списка проверенных на OnlainZaim.com и взять займ на короткий срок, если есть острая необходимость. У таких контор много преимуществ перед банком. Например, не нужно никаких документов, кроме паспорта, кредитная история не учитывается и деньги начисляют на карту за считанные минуты.

  Создать блог

  Опрос

  Как изменился уровень вашей жизни по сравнению с 2014 годом?

  ГолосоватьРезультатыАрхив
  Реклама
  Реклама