Блог Андрій Перевертун

МОЗ опублікував перелік ліків за які буде платити держава

2017-04-04 21:40 130

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило на своєму сайті реєстру лікарських засобів, вартість яких буде відшкодовувати держава в рамках урядової програми Доступні ліки.

Реєстр був затверджений МОЗ у понеділок, 3 квітня 2017 року.

У таблиці зазначено розмір відшкодування і сума доплати (за наявності) за кожним торговим найменуванням ліки, що бере участь в програмі (всього 157 найменувань).

Також Моз окремо оприлюднив перелік 23 ліків, які в рамках програми будуть надаватися пацієнтам повністю безкоштовно...

Читать дальше

Биткоин - цифровая валюта нового поколения

2017-04-04 21:35 104

Современная жизнь пестрит яркими красками и меняется очень быстро, информация и новые технологии накрывают человека с головой. Человек нового поколения просто обязан успевать за прогрессом и идти в ногу со временем.

Сегодня мы поговорим о революции в системе электронных платежей, которые стали очень важной и неотъемлемой частью полноценной жизни современного человека - валюте Биткоин (BitCoin).

Для тех, кто еще не знаком с понятием Биткоин - небольшой ликбез в мир современных технологий...

Читать дальше

SocialTools – крейсер реклами в соціальних медіа

2012-12-24 09:11 261

SocialTools – зручний і ефективний інструмент для проведення рекламних кампаній в соціальних мережах та блогосфері. Наша мета полягає в тому, щоб домогтися кращої взаємодії між рекламодавцями і виконавцями замовлень і тим самим підвищити ефективність реклами в соціальних мережах.

База активних користувачів SocialTools щодня зростає, так само як і кількість виконаних ними замовлень. Адже що може бути простіше, ніж написати щось про знайомого і улюбленого бренд і отримати за це гроші?

Принцип Lovemarks однаково ефективний як для великих і всім відомих брендів, так і для нещодавно створених марок: перші, таким чином підтримують високу лояльність своєї цільової аудиторії, а другі активно завойовують увагу споживачів і їх любов...

Читать дальше

Історія AEG

2012-12-24 09:03 271

AEG, будучи з 1994 частиною всесвітньої групи виробників побутової техніки Electrolux AB (з головним офісом в Стокгольмі), продовжує розвивати своє провідне становище на ринку побутової техніки. Electrolux почав нову стратегію розвитку бренду AEG, яка чітко виразилася в слогані «досконалість форм і функцій». Electrolux використовує цей слоган для просування свого кращого німецького бренду, орієнтованого на споживачів з високими вимогами до функціональності і якості.

За результатами серйозної перевірки, проведеної в 2003, бренд демонструє постійний акцент на тих характеристиках, розвитку яких приділялася підвищена увага з моменту заснування компанії у 1889 році: технічне рішення, якість, довговічність і чіткий, функціональний дизайн. Спираючись на ці характеристики, відібрані за результатами великих досліджень споживчого попиту, AEG позиціонує себе по всій Європі як топ-бренд для розумних, орієнтованих на продуктивність споживачів...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

Если во второй тур выборов Президента Украины выйдут Петр Порошенко и Анатолий Гриценко, за кого будете голосовать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама