Блог Олег Бессараб

Стало известно, сколько украинских семей получают субсидии

2018-03-11 13:54 88

На данный момент субсидии на оплату жилищно-коммунальных услуг получает 65% населения. Об этом сообщил вице-премьер-министр Украины по вопросам регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко.

«Сегодня 65% населения получает субсидии», – сказал он во время инвестиционной конференции в четверг.

Между тем, по информации Госстата, в январе-декабре 2017 года за субсидиями для возмещения расходов на оплату жилкомуслуг обратились 8,2 млн. домохозяйств – на 10,3% больше, чем в 2016 году...

Читать дальше

Мовний закон: тіні Колесніченка-Ківалова нікуди не зникли

2018-03-11 12:10 71

Після визнання неконституційним мовного закону Колесніченка-Ківалова загроза відтворення його змісту у новій формі не зникла.

Який мовний закон насправді потрібен Україні? Про це йдеться у матеріалі DW.

Конституційний суд України (КСУ) рішенням від 28 лютого визнав неконституційним закон «Про основи державної мовної політики», ухвалений у липні 2012 року.

На рішення КСУ щодо закону, який сприяв гострій внутрішньополітичній дискусії в Україні, відразу відреагував… Будапешт. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто поставив його в один ряд з ухваленням закону України про освіту, який також викликав резонанс в Угорщині, та нападами на культурні заклади угорської меншини на Закарпатті. Сіярто наголосив, що закон Колесніченка-Ківалова давав національним меншинам «право на використання їхньої рідної мови» в Україні. Пізніше, 7 березня, речник уряду Угорщини назвав рішення КСУ «загрозою для угорської меншини« в Україні...

Читать дальше
Создать блог

Опрос

Какую марку автомобиля вы предпочитаете?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама
Реклама